Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z informacjami zawartymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
×
  » Katalog » Booksfactory z nagrodą Art of Color
Zmień kraj
Store Logo
Twoje Konto
Zaloguj
 
Zapomniałem hasła
Kategorie
Produkty wydawnicze
Książki w oprawie miękkiejKsiążki w oprawie twardejKsiążki kartonowe - okładka miękkaKsiążki kartonowe - okładka twardaOprawa zeszytowaOprawa Wire-OZadruk boków książkiPudełka na książki
Pomoc w projektach
Generator szablonów okładekGenerator kodów kreskowych ISBN
Koszyk
...jest pusty
Informacje
Szybka dostawa do drzwi
Dostawa książek
Uczestniczymy w programie...
drukowanie kalendarzy
Booksfactory z nagrodą Art of Color [Powrót]

Szanowni Państwo,

nasza drukarnia zajęła pierwsze miejsce w Rankingu Firm Poligraficznych przeprowadzonym dla Międzynarodowych Targów Poznańskich przez Bank Zachodni WBK i Bisnode.

Zostaliśmy uhonorowani w kategorii przedsiębiorstw o przychodach między 15 a 40 mln PLN.

Prezes Daniel Krzanowski w czasie uroczystości odbioru nagrody tak podsumował działalność naszej firmy:

"To dla nas duże wyróżnienie potwierdzające właściwą drogę rozwoju firmy. Od kilku lat systematycznie inwestujemy w innowacyjne technologie druku cyfrowego. Na ten cel w ciągu ostatnich 18 miesięcy wydaliśmy ponad dwadzieścia milinów złotych. Oprócz nowych maszyn, mowa tu także o skutecznym systemie informatycznym czy budowie nowoczesnej hali produkcyjnej. Odmienne podejście do zarządzania przedsiębiorstwem pozwala na produkcję ponad 100 tytułów na dzień. Z naszych usług korzysta już ponad 2000 wydawnictw w całej Europie".
Ta prestiżowa nagroda jest dla nas nie tylko ważnym wyróżnieniem. Ona nas jeszcze bardziej mobilizuje do dalszego rozwoju i nieustannej troski o najwyższą jakość świadczonych usług poligraficznych.


Drukarnia cyfrowa online - printgroup.pl: druk książek